KVSOO helpt mee op Polé Polé Beach

Toen we enkele maanden geleden gecontacteerd werden door de Polé Polé organisatie om mee te werken aan dit leuke festival met onze vereniging hebben we geen seconde getwijfeld om ons in te schrijven. Na een interne rondvraag vonden we 8 gemotiveerde leden die een avondje de handen uit de mouwen wilden steken aan één van de bars van Polé Polé Beach: Nathan Billiau, Ashly Braeckevelt, Werner Van Eeckhout, Sophia Ghys, Jan Boterberg, Thomas Sanders, Joachim Huyghebaert en Dean Praet.

Op zaterdag 24 augustus 2013 was het dan zo ver. Het contrast kon niet groter zijn. In de voor- en namiddag liep de meerderheid van onze leden nog zijn fysieke testen om er dan ’s avonds een goede lap op te geven op het strand in Oostende. Na vele jaren Zeebrugge werd dit jaar voor het eerst gekozen om dit festival in de koningin der badsteden te organiseren. Om 18u begonnen we er aan. We kregen een bar toegewezen dichtbij het hoofdpodium. Na enkele regenvlagen klaarde de hemel toch op en kregen we nog een mooie zomeravond…

Het werd een leuke avond, er werd veel gelachen en we maakten één duidelijke afspraak: “what happened on Polé Polé Beach, stays at Polé Polé Beach”…

Polé Polé beach

(3049 keer bekeken)

Share