Samenwerking KVSOO en ETIXX

Met de juiste eetgewoonten kun je je sportprestaties verbeteren. Voor sporters is het belangrijk om de juiste voedingsstoffen op het juiste moment in te nemen. Zo haal je het maximum uit je trainingen en zorg je ervoor dat je lichaam goed herstelt na een inspanning. Je voedingsgewoonten afstemmen op je sportprestaties is niet altijd eenvoudig. 

Dankzij onze vernieuwde samenwerking met Etixx sports nutrition willen wij u daarbij helpen. Als lid van onze Oostendse vriendenkring kan u genieten van een exclusieve korting* van 30% op het volledige Etixx sportvoedings- en supplementengamma. Via onze clubcode ‘KVSOO’ kan u op de Etixx website genieten van deze korting.

* Deze exclusieve korting is niet cumuleerbaar met andere acties

Neem hier een kijkje op de Etixx website.

Ontdek hieronder hoe u kan genieten van onze clubvoorwaarden op de Etixx website:

  1. Maak een account via deze link: www.etixxsports.com/my-account/ 
    Indien u reeds een account heeft op etixxsports.com, log in met uw bestaande gegevens
     
  2. Wanneer ingelogd kan u uw favoriete Etixx producten toevoegen in uw winkelmandje 
     
  3. Valideer onze clubcode ‘KVSOO’ in uw winkelmandje en geniet van 30% op uw volledige Etixx bestelling 
De bestelling kan thuis geleverd worden of bij uw dichtstbijzijnde Etixx partnerapotheek aangekocht worden. Meer informatie op de Etixx website.

(1605 keer bekeken)

Share