Kevin Monteny goes International

Met veel trots mocht de KVSOO vorige week het blijde nieuws vernemen dat Kevin Monteny aangeduid werd voor een eerste wedstrijd in het buitenland.

kevinmontenyMet veel trots mocht de KVSOO vorige week het blijde nieuws vernemen dat Kevin Monteny aangeduid werd voor een eerste wedstrijd in het buitenland.
Kevin zal op woensdag 18/09 deel uitmaken van het team dat de wedstrijd tussen Marseille en Arsenal zal leiden binnen het kader van de Next Gen-competitie. Een prestatie waar we als vriendenkring ongelofelijk trots op zijn. We wensen Kevin en zijn team heel veel succes toe met deze opdracht en kijken nu al uit naar zijn belevenissen. De match vangt aan om 15u00 en wordt gespeeld in Carnoux-en-provence!

Geplaatst op
17 september 2013
door
Thomas

Sluit je aan bij de KVSOO

Wil je actief betrokken zijn bij het spel dat je liefhebt?
Wil je groeien, leren én tegelijk deel uitmaken van een warme vriendenkring?
Dan ben je bij de KVSOO aan het juiste adres.
Word vandaag nog scheidsrechter – of sluit je aan bij onze vriendenkring!